Max Fury - Road Warriors Cars

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 138.10 MB
  • Sürüm 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici SMOKOKO LTD

Max Fury - Road Warriors Cars indir. Yarış Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Hız tutkunuzu heyecan verici bir yarış oyununda deneyimlemek isterseniz sizde Max Fury oyununa sahip olabilirsiniz. Oyunda zaman geçirmek için tek yapmanız gereken iOS cihazınıza indirmek olacak. Ardından tüm oyun içeriklerini değerlendirerek ilerleme kat edebilirsiniz. Heyecan verici hayatta kalma yarış oyunu olarak tasarlanan Max Fury: Road Warrior'da kıyamet sonrası bir yarışçı olmaya hazır olun. Her bir sahnesinde nefes kesen anlar yaşayacağınız Max Fury oyununda kazanan kişi olmak için yarış becerilerinizi geliştirmeye odaklanın. Oyuncuların canavar araba motorlarının kükrediği, silah kullandığı, arabaları havaya uçurduğu ve sahaya çıktığı tehlikeli bir dünyada rakiplerinizle mücadele dolu anlar yaşamaya hazır olun.

Rakiplerinizin her birini ortadan kaldırarak çok daha uzun süre oyun alanında ilerleme kat edin. Dublör performansları, sürücülere tüm rakiplerini yenmek için ihtiyaç duydukları hızı verir. Düşman arabalarına ateş etmek ve havaya uçurmak, yarışmacıların ustalaşması gereken becerilerdir. Çok çeşitli benzersiz öldürücü arabalar, yükseltmeler, parçalar ve silahlar kullanarak oyun alanında kusursuz bir performans sergilemeye hazır olun. Çılgın bir hayatta kalma yarışına hazırlanın ve Max Fury: Road Warrior'da rakiplerinizi yok edin. Arenada ne kadar hayatta kalıp kalamayacağınızı görmek konusunda tek yapmanız gereken oyuna odaklanmak olacak.

Max Fury - Road Warriors Cars indir

Arabanızı bir imha silahına dönüştürmek için sunulan araçların her birini dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz. Düşmanların her birini ezin ve ardından taktiklerinizi kullanarak ilerleme kat edin, arabalarını havaya uçur ve ölümcül yarışlar kazanın. Maksimum sürüş becerilerinizi test ederek her zaman kendinizi geliştirmeye odaklanın. Suç çeteleri şehri ele geçirdi. İtibarınızı geri kazanın ve patron unvanını alın. Ölümcül yarış oyunu Max Fury: Road Warrior'ı en hızlı ve en çılgın rakiplere karşı oynayın. Özgürlüğünüz için savaşın, patlamalardan ve yıkımdan kaçının ve düşmanları yok ederek ilerleme kat edin. Tüm suç patronlarını yenin ve şehrinizdeki en büyük rakip olmaya yönelik hareket edin.

Max Fury: Road Warrior'da arabalarınızın performansını iyileştirerek hız arzunuzu yerine getirin. Kamyonları sürüş tarzınıza göre özelleştirin ve puanınızı artırın. Hızı, tutuşu, ivmeyi artırın, zırhı yükseltin ve mermi ekleyin. Her bir içeriği kullanarak ilerleyeceğiniz Max Fury: Road Warrior oyununda kazanan kişi olmak için yeni taktikler geliştirin. Trafik kurallarının her birini unutun ve kendi kurallarınızı yazın. Max Fury: Road Warrior'da kaos hüküm sürüyor. Daha fazla hasar verin ve yeni arabalar ve yükseltmeler için para kazanın. Her bir sahnenin heyecanını yaşamaya odaklanın.

Max Fury - Road Warriors Cars indir